کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش اپوکسی پارکینگ

****
کفپوش اپوکسی پارکینگ:

قیمت کفپوش اپوکسی مقرون به صرفه تر از سایر مصالح کف می باشد. طول عمر ده سال یا بیشتر دارد و برای سوله، پارکینگ، سطوحی که مرتبا شستشو نیاز دارند استفاده می گردد.
کفپوش های اپوکسی با توجه به کاربری فضاهای مختلف در ضخامت های ۲میلیمتر یا بیشتر اجرا می گردد بدون درز بوده و عدم جرم پدیری از خواص این گروه از کفپوش ها میباشد.
اپوکسی یک بسپار ترموست است که از واکنش رزین اپوکساید با سخت‌کننده پلی‌آمین یا آمید حاصل می‌شود. دامنه کاربرد گسترده‌ای از جمله در مواد رنگ اپوکسی، کفپوش اپوکسی، اپوکسی گرانیتی ، F.R.Pو چسب‌ها را دارد.
کفپوش اپوکسی پارکینگ قیمت کمتر از سایر مصالح کف دارد و ازپرکاربردترین محصولات برای کف سوله ها، پارکینگ ها، انبارهای صنعتی، بیمارستانی، سالن های بهداشتی، سردخانه ها، صنایع غذایی، صنایع نظامی و مخابراتی می باشد. این کفپوش‌ها بر پایه هاردنر سیکلو آلیفاتیک پلی آمین تغییر یافته ورزین اپوکسی بیسفنول A تولید و ارائه می‌گردد، در ساختار این محصول از هیچگونه حلال و رقیق کننده واکنشگرا استفاده نشده است و همین امر موجب می‌گردد که ساختارپلیمری محصول پس از واکنش بصورت ثابت باقی بماند و خصوصیات شیمیائی آن دچار کاهش خواص نگردد، مقاومت شیمیائی مناسب بهمراه مقاومت مکانیکی عالی و چسبندگی سطحی فوق‌العاده این محصول این امکان را فراهم آورده که از آن بتوان در کلیه سطوحی که در مجاورت مواد شیمیائی و اسیدها و قلیاهای متوسط قر ار دارند، به راحتی استفاده نمود. همچنین با توجه به خصوصیات بهداشتی این محصول، امکان بکارگیری آن در سطوحی که علاوه بر مقاومت شیمیائی، بهداشتی بودن پوشش نیز حائز اهمیت می‌باشد وجود دارد.
مدت زمان لازم برای Curing کامل سطح هفت روز در شرایط استاندارد می باشد.

قیمت کفپوش اپوکسی پارکینگ برای هر مترمربع ۱۲۰٫۰۰۰ تومان بر حسب محاسبات پایه میباشد.

مزایای کفپوش اپوکسی :
افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی .
کفپوش اپوکسی مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می‌کند .
کفپوش اپوکسی، سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌نماید .
کفپوش اپوکسی به صورت یکپارچه و در رنگ‌های متنوع (سامانه رال) قابل اجرا می‌باشد .
سهولت در شستشو، حداقل ۱۰ سال عمر مفید و سرعت در ترمیم آن، از سایر امتیازات این پوشش می‌باشد.
خود تراز بودن از خواص اجرای این کفپوش محسوب می شود با توجه به نیاز های پروژه و همواری سطح موجود می توان از ضخامت های مختلف این محصول استفاده کرد .
در زمان اجرا با توجه به وجود آب و مایعات لیز در شرایط بهره برداری امکان ایجاد سطحی زبر یا صیقلی امکان پذیر است .